Hardware i software

Logic academy

Oferta dla Hardware i software

Będąc częścią Grupy Kapitałowej WASKO możemy wspomóc naszych klientów w wyborze i zakupie sprzętu oraz oprogramowania, którego potrzebują.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Państwa firmie, prosimy o kontakt pod adresem handel@logicsynergy.pl

Zalety naszego systemu

Dzięki modułowej budowie i wykorzystaniu logicznych powiązań między elementami oraz poprzez dostęp do aktualnych i kompleksowych informacji, każda wersja systemu eMedia jest bezpiecznym i elastycznym narzędziem do sprawnego zarządzania firmą w trudnym otoczeniu rynkowym.

Poznaj korzyści z wdrożenia systemu eMedia:
 • podniesienie jakość obsługi klienta;
 • zredukowanie kosztów działalności;
 • zoptymalizowanie wykonywania usług;
 • zwiększenie niezawodności i kontroli nad infrastrukturą techniczną firmy;
 • monitorowanie stanu załatwianych spraw;
 • usprawnienie procesu podejmowania decyzji i sprawniejsze zarządzanie firmą.


 1. Innowacyjne rozwiązanie informatyczne - jako prekursor oferujemy system w nowoczesnych technologiach, dostępny przez przeglądarkę WWW z możliwością pracy w chmurze, jako usłudze outsourcingowej SaaS.
 2. W pełni zintegrowany system informatyczny zawiera również moduły do zarządzania infrastrukturą techniczną – GIS i SCADA. Praca w jednolitym systemie z możliwością rozszerzenia funkcjonalnego systemu w dowolnym czasie.
 3. Oprogramowanie bazodanowe SQL Server firmy Microsoft – optymalizacja zakupu licencji nieograniczonych czasowo w bardzo korzystnej cenie.
 4. Zespół doświadczonych konsultantów – gwarancja profesjonalnego wdrożenia systemu zgodnie z oczekiwaniami Zamawiającego.
 5. Umowa serwisu technicznego obejmująca szeroki pakiet usług.
 6. Cykliczna aktualizacja i rozbudowa, gwarancja dostosowania systemu do zmieniających się przepisów prawa.


Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy pomóc Państwa firmie, prosimy o kontakt pod adresem handel@logicsynergy.pl.

Zaufaj naszej strategii

LogicSynergy zmierza w kierunku ciągłego rozwoju świadczonych usług, by możliwie jak najlepiej dostosować je do potrzeb Twojej firmy.

Sprawdź nas!

O firmie

Zaufali nam

Cały czas poszerzamy kompetencje o nowych klientów


WASKO

COIG

GABOS Software